MENU

Wznawiamy treningi!

18.05.2020 r.
Zgodnie z rozporządzeniem Misterstwa Sportu od poniedziałku 18. maja można wznowić treningi w halach sportowych, co nas bardzo cieszy :) Hala PUSS spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa, a podczas jednego treningu będzie mogło rozwijać swoją pasję 32 uczestników ASBL :)Abyśmy mogli jednak bezpiecznie, z zachowaniem wszelkich zasad cieszyć się treningami przedstawiamy wytyczne dotyczące przyjazdu na trening oraz samych zajęć:

1. W grupie jednego trenera może ćwiczyć maksymalnie 16 uczestników (32 osoby w hali)
2. Przyjazd dzieci na trening (w przypadku przyjazdu z rodzicem samochodem) polega na pozostawieniu pojazdu poza terenem PUSS (na parkingu od strony Orlika) i doprowadzeniu dziecka do hali pieszo. Rodzice nie wchodzą do hali, a jedynie odprowadzają dziecko do drzwi hali. 
3. Uczestnicy przyjeżdżają na trening już przebrani w strój sportowy z butami sportowymi na zmianę. Nie ma możliwości korzystania z szatni w hali PUSS. Dzieci po wejściu na halę sportową dezynfekują ręcę dostępnym środkiem i zajmują miejsce na krzesełkach hali z zachowaniem 2 metrów odległości od siebie. Kurtki i pozostałe rzeczy uczestnicy pozostawiają na swoich krzesełkach.
4. Podczas treningu dzieci mogą skorzystać z toalety.
5. Po sprawdzeniu obecności dzieci nie wykonują okrzyku i nie przybijają "piątki" trenerowi i pozostałym uczestnikom zajęć.
6. Po zakończonym treningu, grupa która skończyła zajęcia przebiera obuwie i wychodzi z hali tylnymi drzwiami, aby uniknąć kontaktu z grupą, która rozpocznie kolejne zajęcia (mapka hali poniżej).
7. Między każdymi zajęciami dokonywana będzie 15 minutowa dezynfekcja sprzętu sportowego przez trenerów ASBL.
8. Podczas zajęć rodzice uczestników muszą pozostawać poza terenem hali PUSS. Na pięć minut przed końcem planowanych zajęć ustawiają się w miejscu odbioru dzieci.
Drodzy rodzice!

Te wszystkie zasady bezpieczeństwa są po to, abyście Wy i Wasze dzieci czuli się bezpiecznie :) Harmonogram zajęć otrzymacie Państwa w wiadomości tekstowej wysłanej do każdego indywidualnie :)

Wasz zespół Akademii Siatkówki Braci Lach :)