MENU

Kolejni partnerzy na boisku ASBL

22.09.2019 r.

Po zaprezentowaniu Naszego głównego sponsora Colours Factory - more than Print rozpoczynamy prezentację pozostałych partnerów, którzy w tym roku postanowili zagrać razem z Nami!

SIP SERWIS PIŁA

Po zaprezentowaniu Naszego głównego sponsora Colours Factory - more than Print rozpoczynamy prezentację pozostałych partnerów, którzy w tym roku postanowili zagrać razem z Nami. Dziękujemy firmie SIP SERWIS PIŁA za nieoceniony wkład w Nasz zespół. 

Firma oferuje usługi:
- informatyczne (obsługa firm i instytucji)
- elektryczne (zasilania awaryjne, sieci elektryczne, logiczne, instalacje alarmowe) 
- serwis sprzętowy i programowy, gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń
- serwis, wymiana, naprawa, sprzedaż drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych

Polecamy SiP Serwis Zapraszamy również do polubienia strony SiP Serwis!!!

EUROPARTNER - DEVELOPER PREMIUM

Przedsiębiorstwo DEVELOPER EUROPARTNER ze Złotowa to firma zajmującą się inwestycjami mieszkaniowymi. Zrealizowali dwie inwestycje w Jastrowiu przy Alei Wolności, tworząc tym samym nowe osiedle mieszkaniowe. Budynki autorstwa firmy EUROPARTNER wyróżniają się zastosowaniem materiałów wysokiej jakości i bardzo dogodnym położeniem. Dziękujemy Panu Adamowi Kaźmierowskiemu za zaufanie i zapraszamy na mecze. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej www.europartner-dev.pl

NIERUCHOMOŚCI FURMAN

NIERUCHOMOŚCI FURMAN zostały założone w 1992 roku przez Pana Krzysztofa Furmana. Firma działa na naszym rynku od 25 lat jako jedna z pierwszych firm z branży nieruchomości. 
Aktualnie Grupa Furman świadczy usługi w zakresie:
* pośrednictwo i obrót nieruchomościami www.furman24.pl
* wycena nieruchomości www.rzeczoznawcy.pila.pl
* pośrednictwo kredytowe www.kredyty.pila.pl
Motto NIERUCHOMOŚCI FURMAN to: 
"Doświadczenie buduje zaufanie" i my również dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i dołączenie do naszej siatkarskiej gry. 
Zachęcamy do odwiedzenia stron www naszego sponsora NIERUCHOMOŚCI FURMAN.

ECORSON FARBY I TYNKI

Firma ECORSON oferuje najwyższej jakości farby i tynki do dekoracji wnętrz oraz do dekoracji ścian zewnętrznych. 
Farby i tynki ECORSON to bogata kolorystyka, nieograniczone możliwości aranżacji ale również technologie bezpieczne i przyjazne dla człowieka i środowiska naturalnego. 
Zmaluj z ECORSON kolorowy zawrót głowy w swoim domu, zaskocz znajomych nietuzinkowymi pomysłami i ciekawą aranżacją. 
Dziękujemy właścicielowi firmy ECORSON za wsparcie i za to, że kolejny rok ECORSON gra z nami na boisku ASBL.

EURODACH

Firma „Pokrycia Dachowe Eurodach” od wielu lat zajmuje się dystrybucją i wykonawstwem różnego typu pokryć dachowych wielu renomowanych producentów. Materiały i usługi zakupione w Eurodach to gwarancja tylko najwyższej jakości potwierdzona zadowoleniem klientów. Firma prowadzi sprzedaż i wykonawstwo pokryć dachowych, dekarstwo, więźby dachowe, termoizolacje dachów oraz wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera eurodach.pila.pl a właścicielowi serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie

ALPIN 24
 
Prace wysokościowe! Szukasz profesjonalnej firmy do prac wysokościowych? Dobrze trafiłeś FIRMA ALPIN24 to strzał w 10-tke. 
Od kilku lat na ogólnopolskim rynku świadczy usługi specjalistycznych prac wysokościowych. Firma ALPIN24 prowadzi zlecenia na dużych obiektach przemysłowych, konstrukcyjnych, mostach, elektrowniach wiatrowych, masztach, antenach jak i na budynkach mieszkalnych czy domkach jednorodzinnych. 
Nie ryzykuj, nie wchodź sam na dach, zajrzyj na strone alpin24.pl.

DEER TRANSPORT I SPEDYCJA

Firma DEER zapoczątkowała swój rozwój w 2006 roku od świadczenia usług na rynku lokalnym do dynamicznego rozwoju i ciągłego rozszerzania działań na rynek całej Polski a także Europy. To, co wyróznia Naszego Partnera 
DEER Spedycja Transport na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. DEER to firma ceniącą Klienta, dbająca o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych.
Dziękujemy, że jesteście z nami! Firma DEER to ambasador sportu. 
Zachęcamy do skorzystania z usług naszego Partnera i tradycyjnie do odwiedzenia strony po więcej informacji. deer.pila.pl

NOVABUS

NOVABUS jest na naszym rynku od 2012 roku. Od początku swojego istnienia stawia sobie cele bezpieczeństwo, sumienność i zadowolenie klientów. NOVABUS oferuje komfortowy i bezpieczny przewóz osób autobusami na liniach regularnych oraz na terenie całego kraju.

Obsługują:
Linię regularną Białośliwie - Miasteczko Krajeńskie - Piła - Piła Przemysłowa
Linię regularną Piła - Byszki - Morzewo - Kaczory

W ofercie znajdują się wynajmy jedno oraz kilkudniowe, wyjazdy na imprezy okolicznościowe, szkolenia, zawody sportowe oraz wiele innych. Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków, znajomych i nieznajomych do odwiedzenia strony novabus.pl, a naszemu sponsorowi NOVABUS dziękujemy za dołączenie do naszego zespołu ASBL.