MENU

SIGNIFY wspiera Akademię

26.05.2022 r.
Dzięki nawiązanej współpracy, będziemy mogli realizować założone cele w kolejnym sezonie rozgrywkowym. Pozyskane środki od Naszego nowego sponsora ASBL może przeznaczyć na zakup niezbędnego sprzętu sportowego, potrzebnego do rozwijania siatkarskich umiejętności naszych podopiecznych, odzieży sportowej oraz zapewnienia wyjazdów na mecze ligowe.  

Signify w Pile to dawny Philips Lighting Poland i jeszcze dawniejszy Lumen. Kawał gospodarczej historii miasta, która rozpoczęła się 12 grudnia 1958 roku.
W skali globalnej to światowy lider branży oświetleniowej, który w ciągu ponad 130 lat działalności wprowadził na rynek wiele przełomowych, pionierskich rozwiązań, stanowiących siłę napędową wiodących innowacji technologicznych, w tym nowoczesnych systemów oświetleniowych LED.
Firma jest również liderem branży w działaniach na rzecz klimatu i ochrony środowiska, o czym świadczą liczne aktywności na całym świecie, w tym także w Pile.

W Pile Signify posiada 4 zakłady produkcyjne:
 
  • Zakład Signify Electronics – jedyny taki zakład w Europie, gdzie powstają elektroniczne układy sterowania dla różnego rodzaju źródeł światła. W Pile działa już od 26 lat! 
  • Zakład Conventional Lamps – prawdziwe królestwo konwencjonalnego oświetlenia, gdzie produkuje się m.in. UV-C do dezynfekcji. To także ważne centrum innowacji i badań. 
  • Zakład Hue Connected – tu powstają oprawy, które każdy technologiczny freak, chce mieć w swoim inteligentnym domu. 50% opraw Philips Hue sprzedawanych w Europie jest produkowanych w Pile. 
  • Zakład Digital Solutions – najnowszy zakład Signify, zajmujący się produkcją opraw profesjonalnych, które są wykorzystywane m.in. w sklepach, magazynach czy innych wielkopowierzchniowych obiektach. 
"To właśnie z Piły co roku w świat wysyłamy miliony produktów, które wspólnie projektujemy i produkujemy!" - tak o działalności firmy mówi Plan Manager, Marcin Andrzejewski.